moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Zobaczyli wojsko od środka

Poznań, Zamość, Sieradz i Wrocław – w tych miastach odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu „Trenuj z wojskiem”. To program Ministerstwa Obrony Narodowej mający przybliżyć cywilom wojsko i pokazać, jak wygląda służba wojskowa. To także okazja, by pod okiem doświadczonych instruktorów przejść szkolenie podobne do tego, jakie na co dzień prowadzone jest w Wojsku Polskim. Ochotnicy, którzy zgłosili się do udziału w programie poznawali podstawy strzelania, walki wręcz, survivalu czy udzielania pierwszej pomocy. We Wrocławiu akcja „Trenuj z wojskiem” odbyła się w 10 Pułku Dowodzenia.

Film: Bogusław Politowski / ZbrojnaTV
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO